Bet galbūt tai, ko jam trūksta, yra patogeniškumas“, – sakė dr.

Bet galbūt tai, ko jam trūksta, yra patogeniškumas“, – sakė dr.

Grupės vyriausiojo mokslo ir medicinos pareigūno pavaduotoja Rose Marie Robertson sutinka, kad nėra „ilgalaikių elektroninių cigarečių saugumo duomenų“, tačiau ragina bandančius mesti rūkyti išbandyti nikotino pakaitinę terapiją, įskaitant dantenas ir pleistrus, kartu su „daugialaikiais epizodinis konsultavimas ir pagalba vaistais, jei reikia“. Ji pažymi, kad jie turi „dešimtmečių duomenų“, įrodančių, kad jie yra saugūs ir veiksmingi bei yra patvirtinti FDA.

VAPING: Chirurgas bendrosios problemos retai pataria, reikalaudamas, kad patalpose nebūtų dūmų

TABAKO AMŽUS: Walmart, Sam’s Club padidino tabako įsigijimo amžių iki 21 metų; neparduosiu aromatinto nikotino nepilnamečiams

Jei jūs ar jūsų vaikai kovoja su priklausomybe ar kitomis šioje istorijoje paminėtomis problemomis ir norite bendrauti su kitais internete, prisijunkite prie JAV TODAY „I Survived It“ Facebook palaikymo grupės .

Ankstyvieji pranešimai iš Pietų Afrikos, atrodo, rodo, kad koronaviruso omikroninis variantas yra daug labiau užkrečiamas nei ankstesni variantai ir sukelia švelnesnę ligą, nors ekspertai perspėja, kad galutinių duomenų nebus galima gauti kelias savaites.

"Šis virusas yra su abiem statinėmis – didelis užkrečiamumas ir potencialiai gebėjimas išvengti imuninės sistemos. Tačiau galbūt jam trūksta patogeniškumo", – sakė Gladstone instituto San Franciske ŽIV gydymo tyrimų centro direktorius dr. Warner Greene’as.

COVID-19 atvejų Pietų Afrikos Gautengo provincijoje kasdien padvigubėja ir 75% infekcijų atsiranda dėl omikrono. Taip pat kas savaitę daugėja hospitalizacijų.

Tačiau iki šiol nepadaugėjo mirčių ar net hospitalizuotų žmonių, kuriems reikia deguonies, sakė Greene’as, pirmadienį kalbėjęs su žurnalistais.

Kaip mane veikia COVID-19? Nepraleiskite naujienų su Coronavirus Watch naujienlaiškiu

Šiuo metu pasaulinis omikronų atvejų epicentras yra Tshwane rajonas Gautengo provincijoje į šiaurės rytus nuo Johanesburgo. Pasak Pietų Afrikos medicinos tyrimų tarybos, per pastarąsias kelias savaites atvejų ten padaugėjo.

Greene sakė, kad šiuo metu atsiranda ankstyvų klinikinių pranešimų apie Gautengo ligonines, ir jie teikia vilčių.

„Atrodo, kad tai labai užkrečiamas virusas, tačiau jis gali būti ne toks virulentiškas ar patogeniškas kaip delta variantas“, – sakė jis. Tačiau norint padaryti tvirtas išvadas, reikia daugiau duomenų.

Netgi ligoninių jausmas šį kartą kitoks, šeštadienį paskelbtame pranešime rašė Mokslinių tyrimų tarybos daktaras Fareedas Abdullah.

Per visas tris ankstesnes COVID-19 bangas šalyje „COVID palatą atpažino dauguma pacientų, vartojusių tam tikrą deguonies papildą, nenutrūkstamą didelio srauto nosies deguonies aparatų garsą arba pypsinčius ventiliatoriaus signalus“.

Abdullah nėra įsitikinęs, kad pagal tai, kas matoma šiandien, dar įmanoma žinoti, ar omikronas yra švelnesnis.

Pirmadienio duomenimis, jis buvo aptiktas daugiau nei 38 šalyse ir trečdalyje JAV valstijų.

JAV ŠIANDIEN

Pakartotinio užsikrėtimo omikronu rizika

Omicron turėjo daugiau nei 50 mutacijų ir, atrodo, yra daug labiau užkrečiama nei delta variantas.

Kaip gerai liga gali plisti, nusako pagrindinis jos reprodukcinis skaičius, kartais užrašytas Rt.

Tymų atveju šis skaičius yra 12–18, o tai reiškia, kad kiekvienas tymais sergantis žmogus vidutiniškai užkrečia 12–18 kitų žmonių. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, iš pradžių buvo apskaičiuota, kad užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičius siekė nuo 1,4 iki 2,4.

Atrodo, kad omikroninio varianto Rt yra maždaug 3,5, sakė Trevoras Bedfordas , evoliucinis biologas iš Fredo Hutchinsono vėžio tyrimų centro Sietle.

Iš kur atsirado koronaviruso omikrono variantas? Mokslininkai teigia, kad jis išsivystė viename asmenyje.

„Tai dar labai ankstyvi įverčiai ir visa tai taps aiškiau, kai gausime palyginamus įvertinimus iš skirtingų geografijų ir skirtingais metodais“, – tviteryje rašė Bedfordas, pažymėdamas, kad duomenys, kuriuos jis naudojo, yra iš Pietų Afrikos.

„Net 3 Rt yra labai didelis“, – rašė jis. „Tikiuosi, kad išankstinis imunitetas apsaugo nuo sunkių pasekmių, bet esu labai susirūpinęs dėl epidemijos bangos JAV ir visame pasaulyje dydžio“.

Ketvirtadienį paskelbtame dokumente iš Pietų Afrikos nacionalinės sveikatos būklės stebėjimo sistemos, apie kurią reikia pranešti, nustatyta, kad anksčiau užsikrėtęs COVID-19 neapsaugo nuo omikrono taip, kaip maasalong official naudojant beta ir delta variantai.

Straipsnyje, kuris dar nebuvo recenzuotas, buvo nagrinėjama pakartotinio užsikrėtimo rizika. Tyrimo metu buvo apskaičiuota, kad omikronas gali du kartus dažniau sukelti pakartotinę infekciją nei ankstesni variantai.

„Tai buvo tik laiko klausimas“: kaip San Francisko mokslininkai nustatė pirmąjį omikroninio COVID-19 varianto atvejį JAV

Apskritai, naujienos apie varianto perduodamumą ir virulentiškumą gali būti geros naujienos, turint omenyje, kad tikrumo tereikia už kelių savaičių, sako ekspertai.

"Būtų puiku, jei iš tikrųjų omikronas išstumtų deltą. Jei omikronas būtų mažiau patogeniškas virusas, tai būtų labai gera žinia žmonių rasei", – sakė Greene’as.

Taip pat prasminga, kad virusas vystytųsi taip, kad jis būtų mažiau pavojingas, sakė Filadelfijos vaikų ligoninės Vakcinų mokymo centro direktorius dr. Paulas Offitas.

„Virusas niekada nėra naudingas tave nužudyti“, – sakė jis. „Visi virusai nori susirgti peršalimu, tik duokite uostyti, kol vaikščiojate užkrėsdami kitus.

Remiantis nauju Honkongo universiteto tyrimu , omikroninis variantas žmogaus bronchuose dauginasi 70 kartų greičiau nei pradinė COVID-19 infekcija arba delta variantas.

Pasak mokslininkų, žaibiškas plitimas tarp žmonių gali paaiškinti, kodėl šis variantas gali plisti tarp žmonių greičiau nei ankstesnės versijos. Jų tyrimas taip pat parodė, kad omikroninė infekcija plaučiuose yra žymiai mažesnė nei pradinė SARS-CoV-2, o tai gali būti mažesnio ligos sunkumo rodiklis. Šiuo metu tyrimas yra peržiūrimas, kad būtų paskelbtas.

Užkrėsdamas daug daugiau žmonių, labai užkrečiamas virusas gali sukelti sunkesnę ligą ir mirtį, nors pats virusas gali būti mažiau pavojingas, sakė pagrindinis tyrimo tyrėjas dr. Michaelas Chanas Chi-wai.

"Kartu su mūsų naujausiais tyrimais, rodančiais, kad omikrono variantas gali iš dalies išvengti imuniteto nuo vakcinų ir ankstesnės infekcijos, bendra omikrono varianto grėsmė greičiausiai bus labai didelė", – sakė jis.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrai teigia, kad omikroninis variantas dabar buvo praneštas mažiausiai 36 valstijose ir 75 šalyse. Mokyklos ir įmonės grumiasi, kaip valdyti naujausią grėsmę.

Thomas Denny, Duke Human Vaccine Institute vyriausiasis pareigūnas ir medicinos profesorius, ketvirtadienį omikroną pavadino „tobula audra“, kuri sukels iššūkių administratoriams.

„Tai siaubinga“, – sakė Denny. "Turime greitai plintantį virusą, kuris sutampa su tuo metu, kai daugelis iš mūsų daug laiko praleidžiame patalpose, nes šalta. Būnamės į grupes švenčių sezonui… Šis naujas variantas išmetė mums blogiausiu įmanomu metu.

►Čikagos valstybinės mokyklos penktadienį išplatins 150 000 COVID-19 testų rinkinių į namus 309 mokykloms bendruomenėse, kurias smarkiai nukentėjo pandemija, pranešė rajonas.

►CDC teigia, kad žmonės, kuriems patvirtintas arba įtariamas COVID-19, turėtų vengti sąlyčio su naminiais gyvūnais ir kitais gyvūnais, kurie gali užsikrėsti šia liga nuo žmonių, bet mažai tikėtina, kad ją jiems perduos.

►Beveik 750 000 USD buvo skirta 730 Vakarų Virdžinijos universiteto studentų per kampaniją „Mes stipresni kartu“, siekiant padėti nuo pandemijos nukentėjusiems studentams apmokėti mokslą, kambarį, maitinimą ir kitas išlaidas, pranešė universitetas.

📈Šiandienos skaičiai: Johnso Hopkinso universiteto duomenimis, JAV užregistruota daugiau nei 50,4 mln. patvirtintų COVID-19 atvejų ir daugiau nei 803 000 mirčių. Bendras skaičius: daugiau nei 272 mln. atvejų ir 5,3 mln. mirčių. Remiantis CDC, daugiau nei 202 milijonai amerikiečių – 61% gyventojų – yra visiškai paskiepyti.

📘Ką mes skaitome: koronaviruso omikroninis variantas juda greičiau, nei stebėjimo sistemos gali jį atsekti, ir kai kuriuos medicinos ekspertus taip sujaudino, kad jie pradeda stabdyti pasiruošimą šventiniams susibūrimams.

Nuolat atnaujinkite šį puslapį, kad gautumėte paskutines naujienas. Nori daugiau? Prisiregistruokite gauti JAV TODAY’s Coronavirus Watch nemokamą naujienlaiškį , kad gautumėte naujienas tiesiai į savo pašto dėžutę ir prisijunkite prie mūsų Facebook grupės .

CDC teigia, kad Pfizer ir Moderna COVID vakcinos yra geriau nei J&J

„Pfizer-BioNTech“ ir „Moderna“ pagamintos vakcinos nuo COVID-19 yra saugesnės ir todėl yra geriau nei vienkartinė „Johnson & Johnson“ skiepijimas, ketvirtadienį pranešė CDC patariamasis komitetas.

Grupė vienbalsiai nutarė rekomenduoti dvi mRNR vakcinas, o ne J&J, nes pastaroji buvo susijusi su labai retais, bet pavojingais kraujo krešuliais. Dėl jų mirė devynios iš 17 milijonų žmonių JAV, gavusių J&J šūvį. Amžiaus vidurkis tarp mirusiųjų nuo šios būklės buvo 45 metai. Septyni iš jų buvo nutukę. Dviem nebuvo žinomos sveikatos būklės.

CDC ėmėsi veiksmų po kelių valandų, priimdamas komisijos rekomendaciją.

Skiepijimas J&J vis dar laikomas daug saugesniu nei bet kokia kraujo krešulių rizika, nes užsikrėtus COVID-19 yra daug didesnė tikimybė sukelti sunkią ligą ar mirtį, nurodė komisija.

— Elizabeth Weise

Disnėjaus pasaulio gimtojoje apygardoje aptiktas didelis omikrono buvimas

Didžiulis omikroninio varianto buvimas nuotekų mėginiuose, paimtuose Floridos apygardoje, kurioje yra Disnėjaus pasaulis, yra naujausias įrodymas, kaip greitai, dažnai nepastebimai, plinta nauja koronaviruso atmaina.

Nors klinikinės infekcijos atvejų praktiškai nebuvo, omikronas pranoko delta variantą kolekcijose, paimtose iš Orindžo apygardos nuotekų mėginių ėmimo vietų, sakė pareigūnai. Šią savaitę atliktas mėginių ėmimas parodė, kad omikronas sudaro beveik 100% padermių.

Orindžo apygardos meras Jerry Demingsas sakė, kad dauguma koronaviruso pacientų vietinėse ligoninėse buvo užsikrėtę delta variantu. Tačiau naujienos apie tai, kiek omikronų pasklido skaičiai, darantys įtaką turizmui rajone, kuriame kasmet dešimtys milijonų keliautojų apsilanko pramogų parkuose, tokiuose kaip „Disney World“ ir „Universal Orlando“.

Kelionių apribojimai ir papildomos nuotraukos, kai Europa grumiasi su omikronu

Sparti „Omicron“ plėtra daro įtaką kai kuriose Europos dalyse, o Prancūzija įvedė apribojimus atvykusiems iš Didžiosios Britanijos, kur sveikatos apsaugos institucijos teigė, kad variantas plinta „absoliučiai fenomenaliu greičiu“, nes atvejų skaičius padvigubėja kas dvi ar tris dienas.

Antrą dieną iš eilės JK nustatė daugumos koronaviruso infekcijų pandemijos rekordą – ketvirtadienį patvirtinti 88 376 nauji atvejai, beveik 10 000 daugiau nei anksčiau. Nepaisant to, ministras pirmininkas Borisas Johnsonas sakė: „Mes neužrakiname dalykų“, o vietoj to reklamuojame stiprinančius šūvius.

Vokietijoje trečiadienį buvo sušvirkšta beveik 1,5 milijono vakcinos skiepų, o tai yra didžiausias vienos dienos skaičius iki šiol, o pareigūnai stengiasi įsigyti daugiau dozių pagal agresyvią skiepijimo ir skatinimo programą.

Europos Sąjungos lyderiai teigė, kad pakartotinės vakcinacijos skyrimas yra „skubus“ ir „svarbu“ kovojant su infekcijų antplūdžiu visame žemyne ​​ir omikrono atsiradimu. Kai kurie lyderiai, pavyzdžiui, Portugalijos ministras pirmininkas António Costa, ne tik stiprina, bet ir griežtina COVID-19 pasienio kontrolę arba pratęsia savo terminus.

Airbnb, Vrbo užsakymų atšaukimas gali būti brangus

Užsakymo platformos, tokios kaip „Airbnb“ ir „Vrbo“, leidžia šeimininkams pasirinkti pinigų grąžinimo politiką, taigi, nors pandemija vis dar turi įtakos kelionėms, ypač tarptautinėms kelionėms, keliautojai turėtų žinoti, kad užsakymo atšaukimas gali brangiai kainuoti.

Nors pirmosiomis pandemijos dienomis „Airbnb“ ir „Vrbo“ pristatė lankstesnę atšaukimo politiką, nuo to laiko abi trumpalaikės nuomos platformos vėl leido šeimininkams pasirinkti pinigų grąžinimo politiką. Tačiau „Airbnb“ svečiai, užsikrėtę COVID-19, turi teisę į pinigų grąžinimą arba kelionės kreditą. Daugiau informacijos ir patarimų rasite čia.

– Bailey Schulz,

Contents

Artículos relacionados

993690341719717192

993690341719717192

Leer más

868119891718455370

868119891718455370

Leer más

963134541716599631

963134541716599631

Leer más

Buscar

julio 2024

 • L
 • M
 • X
 • J
 • V
 • S
 • D
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

agosto 2024

 • L
 • M
 • X
 • J
 • V
 • S
 • D
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
0 Adultos
0 Niños
Mascotas
Tamaño
Precio
Comodidades

Comparar listados

Comparar